خدمات دانش کسری

خدمات دانش کسری

دانش کسری با گرد آوردن مجموعه‌‎‌ای از کارشناسان متخصص در زمینه‌ی ویزا و مشاوران حرفه‌ای اخذ پذیرش آماده‌ی ارائه‌ی تمامی خدمات مورد نیاز مراجعین و متقاضیان خود به بهترین شکل ممکن می‌باشد. خدماتی که بنا بر تجربه‌ی بلند مدت موسسه سازماندهی شده است و در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. در بخش خدمات ویزا گروهی از متخصصین امر ویزا انجام تمام امور را بر عهده می‌گیرند. در بخش پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف برای شما اقدام به اخذ پذیرش می‌شود و در نهایت با رزرو وقت مشاوره می‌توانید با کارشناسان دیدار و گفتگو کنید و از آنها مشورت بگیرید.

بخش پذیرش تحصیلی موسسه‌ی دانش کسری، به شما کمک می‌کند تا بتوانید برای خودتان یا فرزندتان اقدام به اخذ پذیرش در تمام رده‌های تحصیلی از مقطع دبستان تا پست دکترا نمایید. هر یک از زیر مجموعه‌های این بخش شامل گروهی از کارشناسان می‌شود که به صورت اختصاصی بر روی مقاطع مختلف تحصیلی شامل مدارس، کالج، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا و پست دکترا نظارت دارند و اقدام به اخذ پذیرش برای متقاضیان می‌کنند. تمامی کارهای مربوط به پذیرش دانشگاه مورد نظر به صورت کامل توسط کارشناسان انجام شده تا به موقع از دانشگاه یا مدرسه مورد نظر متقاضی پذیرش گرفته شود.

بخش ویزا به صورت تخصصی بر دو نوع ویزای تحصیلی و ویزای ویزیت متمرکز است. کارشناسان این مجموعه با تهیه مدارک و جمع‌آوری اطلاعات برای افرادی که موفق به اخذ پذیرش از  دانشگاه مورد نظرشان شده‌اند تمام روند اخذ ویزای تحصیلی را برای فرد انجام داده و همه چیز را آماده و مهیا می‌کنند. در همین بخش برای همراهان افراد پذیرش شده و همینطور افرادی که قصد ملاقات آشنایان و یا دوستان خود را دارند برای اخذ ویزای ویزیت اقدام می‌شود.

برگزاری جلسه‌ی مشاوره با کارشناسان باتجربه بدون نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای بابت وقت مشاوره ، از خدمات کم نظیر موسسه دانش کسری می‌باشد. در این جلسات تمام شرایط شما بررسی می‌شود و موقعیت شما برای اخذ پذیرش و یا دریافت ویزا امکان سنجی می‌شود. در نهایت با توجه به خواسته‌ی شما اعلام می‌شود که شانس موفقیت شما چقدر خواهد بود و در صورت وجود امکان موفقیت بهترین و مطمئن‌ترین راه‌ها به شما پیشنهاد خواهد شد تا طبق آن تصمیم‌گیری کنید.