درباره ما

درباره دانش کسری

دانش کسری، همگام با شما تا خاتمه تحصیلات

موسسه‌ی گسترش دانش کسری مفتخر است که به عنوان یک مجموعه‌ی قابل اطمینان تحت نظر وزارت علوم، خدمات لازم جهت اخذ پذیرش از بهترین مراکز آموزشی و دانشگاه‌های جهان در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد، کارشناسی، کالج و دبستان را بر اساس انتخاب شما ارائه می‌دهد. از بدو تأسیس، مؤسسه گسترش دانش کسری به دنبال هدایت متقاضیان به دانشگاه‌های عالی و مشهور در کشورهای انگلیسی زبان با بهترین سیستم‌های آموزشی بوده است. ارائه اطلاعات جامع و مستند به متقاضیان در مورد شرایط تحصیلی ، مدت زمان و محتوای آموزش، معیارهای دانشگاه مورد نظر، شرایط زندگی، هزینه‌های اقامت و سایر اطلاعات که در تصمیم‌گیری آنها تأثیر دارد، مهم‌ترین ماموریت و نقطه‌ی قوت ما است. کمک به اخذ ویزا، جابه‌جایی، اقامت، راهنمایی و مشاوره در مورد افتتاح حساب‌های بانکی و سایر امور درخواست شده پس از اخذ پذیرش تحصیلی نیز بخشی از وظایف ما تعریف شده است.

 

تاریخچه‌ی دانش کسری

تاریخچه دانش کسریموسسه‌ی مشاوره و آموزشی گسترش دانش کسری در سال 1384 با مجوز وزارت علوم تاسیس گردیده است. مدیران این موسسه با بیش از 25 سال تجربه‌ی اداری و آموزشی در اداره کل امور فارغ التحصیلان خارج وزارت علوم و دفتر نظارت معاون آموزشی فعالیت داشته‌اند. ایشان برای اولین بار در سال‌های 1378 تا 1379 موفق به تدوین کتاب نظام ارزشیابی مدارک تحصیلی خارجی گردیدند که در آن دانشگاه‌های 35 کشور بر اساس شرط ورود مدت تحصیل، اعتبار و کیفیت، رتبه‌بندی شده و تاکنون نیز در اداره کل امور فارغ التحصیلان خارج وزارت علوم جهت ارزشیابی مدارک تحصیلی خارج مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

فعالیت‌های دانش کسری

فعالیت‌های دانش کسریحوزه‌ی فعالیت‌های دانش کسری در بدو تاسیس کشورهای انگلستان، کانادا و استرالیا بوده و هم اکنون مجوز آمریکا نیز توسط این موسسه اخذ گردیده است. این موسسه سوابق ارزشمندی در زمینه‌ی شناخت دانشگاه و مراکز آموزش عالی کشورهای انگلیسی زبان داشته و با توجه به ثبت آن در کشور انگلستان تاکنون توانسته است خدمات موثری از قبیل: اخذ پذیرش از دانشگاه‌های ممتاز کشورهای حوزه فعالیت این موسسه و همچنین کمک به اخذ ویزا برای دانشجویان متاهل و همسر و فرزندانشان و ویزای تحصیلی ارائه نماید.

 

ویزای تحصیلی (Student Visa)

ویزای تحصیلیهمه‌ی متقاضیان تحصیل در کشورهای خارجی باید ویزای تحصیلی کشور مورد نظر را دریافت نمایند. این ویزا در حقیقت نوعی اقامت موقت است که به دارندگان امکان تحصیل، زندگی و حتی کار در آن کشور می‌دهد. از مقطع ابتدایی به بالا امکان تحصیل در خارج از کشور وجود دارد. دانش کسری از ابتدای فرآیند اخذ پذیرش تا پایان تحصیلات همراه با شما خواهد بود.

 

 

 

ویزای ویزیت (Visitor Visa)

ویزای ویزیتوالدین دانش آموزان و دانشجویان محصل در کشورهای خارجی می‌توانند با استفاده از این نوع ویزا به دفعات در تمامی دوران تحصیل فرزندشان به کشور مورد نظر مسافرت نماید. این نوع ویزا همچنین برای افراد عادی جهت دیدار اقوام و دوستانشان قابل استفاده می‌باشد.

 

 

تحصیل در کانادا

تحصیل در کاناداموسسه دانش کسری دارای مجوز از طرف برد جهانی (ICEF) برای اعزام دانشجو به هر موسسه یا دانشگاه در کانادا می‌باشد. یکی از سریع‌ترین راه‌های مهاجرت و اقامت در کانادا اقدام از طریق پذیرش تحصیلی است. دانشجویان و دانش آموزان می‌توانند بعد از اتمام تحصیلات در این کشور کار کنند و در نهایت مقیم آن کشور شوند.

 

 

 

تحصیل در آمریکا

تحصیل در آمریکایکی از مهمترین مسائلی که آمریکا را از سایر کشورها متمایز می‌کند، تعدد و فراوانی دانشگاه‌ها و همچنین دسترسی به امکانات پژوهشی متمایز می‌باشد. در این کشور شانس بالایی برای دریافت اقامت و دستیابی به شغل مناسب وجود دارد که این موضوع برای دانشجویان بسیار حائز اهمیت می‌باشد. موسسه‌ی دانش کسری این افتخار را دارد که برترین موسسه در زمینه‌ی اخذ پذیرش‌های تحصیلی از دانشگاه‌های معتبر آمریکایی از نظر تعداد اخذ پذیرش در ایران باشد.

 

تحصیل در بریتانیا

تحصیل در انگلستانکشور انگلستان به دلیل نزدیکی با ایران و نظم و امنیت بالا یکی از پرطرفدارترین کشورها برای دریافت اقامت و ادامه‌ی تحصیل در تمامی مقاطع می‌باشد. با تحصیل در یکی از دانشگاه‌های انگلستان فرد می‌تواند به بهترین‌ها دست یابد. مانند یافتن شغلی مناسب در تمام کشورهای دنیا و در نتیجه ساختن آینده‌ای درخشان.