آمریکا

طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها و فرصت‌های تحصیل در آمریکا وجود دارد. بنابراین لازم است اطلاعاتی در مورد دانشگاه‌های آمریکا و نحوه کارکرد آنها داشته باشید. اکثر کالج‌ها و دانشگاه‌ها مطابق آنچه که «اعتبارسنجی منطقه‌ای» نامیده می‌شود تحت نظارت مرکزی هستند که بر بخش خاصی از دانشگاه‌های آمریکا نظارت می‌کند. شما باید اطمینان حاصل کنید که دانشگاهی که برای تحصیل در آمریکا انتخاب می‌کنید دارای مدرک اعتباربخشی است، بدین معنا که به استانداردهای علمی، اداری و مالی خاصی رسیده است.

اکثر دانشجویان در ایالات متحده تحصیلات دبیرستان خود را به اتمام می‌رسانند و پس از اتمام مدارس ابتدایی و دبیرستان به مدت دوازده سال، اغلب آموزش دانشگاهی و یا تحصیلات عالی را آغاز می‌کنند. سطح اول تحصیلات عالی مقطع کارشناسی است. بعد از مدرک کارشناسی دانشجو ممکن است برای تحصیلات تکمیلی، اقدام نماید. اصولا این دوره‌ی کارشناسی در خود دانشگاه برگزار می‌شود،

به طور کلی، تفاوت اصلی میان برنامه‌های کارشناسی در ایالات متحده بین گزینه‌های دو ساله و گزینه‌های چهار ساله است. بعضی از کارفرمایان برای استخدام متخصصین، دانشجویانی را که دوره‌ی چهار سال کامل تحصیل کرده‌اند را ترجیح می‌دهند، مخصوصا در زمینه‌های رقابتی که ممکن است بسیاری از دانشجویان برای مشاغل خاصی رقابت کنند. در سایر زمینه‌های حرفه‌ای ممکن است فقط به کارکنانی که مدرک کارشناسی دو ساله اخذ کردند نیاز باشد. شما برای یک انتخاب آگاهانه باید تحقیق خود را کامل کنید. موسسه‌ی دانش کسری این آمادگی را دارد که به صورت حضوری و غیر حضوری نتایج سال‌ها تجربه‌ی خود را در زمینه‌ی تحصیل در آمریکا در اختیار شما قرار دهد.

دانشگاه کلمبیا Columbia University

برای کسانی که قصد تحصیل در آمریکا را دارند، قطعا دانشگاه کلمبیا...

بیشتر بدانید