مزایای تحصیل در انگلستان

کیفیت بالای آموزش

در انگلستان کیفیت آموزش بسیاربالا و نظام تحصیلی یک نظام روزآمد است.دست دانشجو در انتخاب رشته باز است و می تواند دوره های کوتاه مدت تری را نیز بگذراند. می توانیم دوره فوق لیسانس و دکتری را توامان بگذرانیم که در وقت صرفه جویی می شود. دوره هابی کوتاه مدت به ما کمک می کند نتا شهریه کمتری بپردازیم و زمان کمتری را صرف ادامه تحصیل کنیم و هزینه اقامت ما نیز کمتر شود. دانشگاههای انگلستا امکانات و تسهیلات پژوهشی ممتازی دارند، کتابخانه ها، آزمایشگاهها و موزه های بزرگ و پیشرفته ای دارند

کسب مهارتهای لازم برای موفقیت در زندگی

ما در دنیای رقابتی امروز نیاز به مهارتها و استعدادهای خاصی داریم تا بتوانیم در قلمروی خاص زیست روزمره موفق و کامیاب شویم. امروز کارفرمایان نیاز به کارکنان متخصص و حرفه ای دارند که دارای مهارتهای بخصوص هستند، مثلاّ انتقادی، موثر و کارآمد، یا دارای تفکر خلاق هستند. همچنین از نظر توانش زبان انگلیسی روان و ماهرند. تحصیل در انگلستان بهترین را رسیدن به این موارد است. ما با تحصیل در این کشور یاد می گیریم زیستن، کارکردن و فکر کردن به زبان انگلیسی چگونه است و چطور انجام می شود.

دیدار با جامعه بزرگ دانشجویی

انگلستان یکی از پر طرفدار ترین مقصدها برای دانشجویان بین المللی است. دانشجویان از سر تا سر جهان برای تحصیل به آنجا می روند و سالانه بیش از 40.000 دانشجو از گرداگرد جهان در انگلستان جمع می شوند. این یعنی میزبانی شایسته و خوشامدگویی گرم نظام آموزشی به متقاضیان تحصیل در انگلیس. ما با تحصیل در انگلستان شانس بالایی برای تجربه زندگی و فهم مشترک در محیط چند فرهنگه را پیدا می کنیم. دوستانی تازه و مردمانی جدید را می بینیم که از سراسر دنیا جمع شده اند. از مهارتهایی بهره مند می شویم تا بخشی از جامعه جهانی امروز باشیم.

کار در کنار تحصیل

بسیاری از دانشجویان بین المللی در انگلستان به موازات تحصیل، کار هم انجام می دهند. اقتصاد انگلیس شرایط مناسبی دارد به طوری که دانشجویان می توانند به آسانی یک شغل نیمه وقت پیدا کنند تا هم مهارتهای خودشان را پرورش دهند و هم از طریق تجربه کاریآنها هم تقویت شود. برخی دانشگاه ها خودشان موفقعیت شغلی دارند و یا برای دانشجویان خود ایجاد می کنند. این کار به کاهش هزینه های شما نیز کمک می کند.

اخذ مدرک معتبر بین المللی

با اتمام تحصیل و اخذ مدرک از دانشگاه های انگلستان بعنوان یک متخصص و فرد تحصیلکرده در رشته خود، مدرک شما در سر تا سر دنیا به رسمیت شناخته می شود و دارای اعتبار جهانی است. دانشگاه های انگلستان بخاطر مدارک رسمی معتبر و ممتاز شناخته شده اند. تحصیل در انگلستان رزومه شما را تقویت می کند، چه بخواهید در یک شرکت معروف کار کنید، چه در بخش خصوصی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *