Bellerbys College

انگلستان

کالج بین‌المللی بلربیز

آموزش در بلربیز، آموزش باکیفیت بریتانیایی است که متناسب با وضعیت شما بوده و دانشگاه‌ها به آن اعتماد دارند. معلمان عالی ما درست مثل شما، با توجه به تجربه خود در زمینه آموزش دانشجویان خارجی انتخاب می‌شوند. و سه کالج تخصصی که در برایتون، کمبریج و لندن واقع شده‌اند، مکانی ایمن، مطمئن و حمایتگر را برای تحقق کامل توانایی‌های شما در اختیارتان قرار می‌دهند. ما دانش کاملی از تمام دانشگاه‌های بریتانیا داریم. این بدان معنی است که می‌توانیم بهترین راهنمایی‌های ممکن را به شما ارائه دهیم تا انتخاب صحیحی داشته باشید. دانشجویان ما به بسیاری از دانشگاه‌های انگلستان از جمله آکسفورد، کمبریج و سایر دانشگاه‌های گروه راسل (Russell Group) راه پیدا می‌کنند.

از گواهی های عمومی آموزش متوسطه و سطوح پیشرفته گرفته تا سال 1 دوره کارشناسی و دوره های مقدماتی یکساله، برنامه ای متناسب با علایق، توانایی و آرزوهایتان داریم. با بهره مند شدن از تحصیلات بلربیز وارد بهترین دانشگاه های انگلستان می شوید.

نتایج 2017

%76 نمرات A Level (سطح پیشرفته) ما A* تا B بود؛ در مقایسه با میانگین ملی 53%

%91 از دانشجویان A Level (سطح پیشرفته) ما در سال 2017 به 50 دانشگاه برتر بریتانیا راه پیدا کردند*

%78 از دانشجویان Foundation (دوره مقدماتی) ما در سال 2017 به 50 دانشگاه برتر بریتانیا راه پیدا کردند*

 

چرا باید کالج بلربیز را انتخاب کرد؟

تحصیلات معتبر در سطح جهانی

تحصیل در بلربیز در واقع شامل تحصیلات سطح بالا در بریتانیا است که به صورت ویژه برای شما طراحی شده و مورد اعتماد دانشگاه ها است.

مهارت های زندگی و مراقبتی به طور ویژه برای شما طراحی شده است

بلربیز محیط بین المللی دوستانه ای دارد که شما را در کنار دانش آموزانی از 66 کشور جهان قرار می دهد.

ترقی به یک دانشگاه برتر

دانش آموزان بلربیز نتایج ممتازی در امتحانات کسب می کنند و به آکسبریج و سایر دانشگاه های گروه راسل ترقی می کنند.

شعبه های کالج:

کالج بلربیز – برایتون

برایتون یکی از متمایزترین و متنوع‌ترین شهرهای انگلیس است. مردم برای کشف کردن، به چالش کشیده شدن و یادگیری به اینجا می‌آیند. جدای از همه این فعالیت‌ها، فضاهایی آرام برای تأمل، خواندن و مطالعه وجود دارد. برایتون جایی است که بلربیز در آن پایه‌گذاری شد. این کالج که ارائه‌دهنده گسترده‌ترین برنامه‌ها و موضوعات است در قلب شهر قرار دارد.

کالج بلربیز – لندن

شهرت کمبریج به این خاطر است که محل استقرار یکی از قدیمی‌ترین و بهترین دانشگاه‌های جهان است. در اینجا دانشمندان، تکنسین‌ها، مهندسین و ریاضیدانان با سرعت فوق‌العاده بالا به نوآوری می‌پردازند. در مکانی به تحصیل بپردازید که در آن تمام برنامه‌ها، رشته‌ها و فعالیت‌ها برای کمک به شما جهت موفق شدن در STEM یا مدرک کسب‌وکار مورد انتخابتان متمرکز شده‌اند.

کالج بلربیز – کمبریج

شهرت کمبریج به این خاطر است که محل استقرار یکی از قدیمی‌ترین و بهترین دانشگاه‌های جهان است. در اینجا دانشمندان، تکنسین‌ها، مهندسین و ریاضیدانان با سرعت فوق‌العاده بالا به نوآوری می‌پردازند. در مکانی به تحصیل بپردازید که در آن تمام برنامه‌ها، رشته‌ها و فعالیت‌ها برای کمک به شما جهت موفق شدن در STEM یا مدرک کسب‌وکار مورد انتخابتان متمرکز شده‌اند.

دوره های مختلف کالج بلربیز:

گواهی عمومی آموزش متوسطه

گواهی های عمومی آموزش متوسطه از گواهی های معروف بریتانیا هستند که به افراد در حال تحصیل 14-16 ساله تعلق می گیرد و اولین قدم به سمت سطوح پیشرفته و کسب جایگاه در یکی از دانشگاه های انگلستان را فراهم می کند. طیفی از رشته های مختلف را ارائه می دهیم: دوره پیش از گواهی عمومی آموزش متوسطه (GCSE)، دوره گواهی عمومی آموزش متوسطه (GCSE) یکساله و برنامه کسب GCSE

سطح پیشرفته

موضوعات مختلفی متناسب با علایق و اهداف شغلی تان ارائه می دهیم. در سه یا چهار شاخه تحصیلی مختلف به مدت یک تا دو سال تحصیل کنید. به دلیل داشتن آماده سازی جامع و کامل برای دانشگاه و کلاس های کم جمعیت، دانش آموزان ما موفق به ادامه تحصیل در دانشگاه های برتر انگلستان می شوند.

دوره مقدماتی

دوره مقدماتی ما امکان ادامه تحصیل در بیش از 70 دانشگاه واقع در انگلستان و انتخاب از میان 12 مسیر آکادمیک را ارائه می دهد. برخی از این مسیر ها شامل پیشنهادات ادامه تحصیل مشروط به حداکثر پنج دانشگاه معتبر انگلستان نیز می شوند.

سال 1 دوه کارشناسی

سال 1 دوره کارشناسی در رشته کسب و کار و مدیریت یک برنامه فشرده یک ساله است. این برنامه که در لندن تدریس می شود، شما را برای ترقی به سال دوم مدرک کارشناسی کسب و کار و امکان انتخاب از میان بیش از 20 دانشگاه انگلستان آماده می کند.

نظرات کاربران