موسسه دانش کسری با بیش از 15 سال سابقه در حوزه اعزام دانشجو و با هزاران پرونده موفق با خدمات زیر شما را در رسیدن به اهدافتان همیاری می نماید.

مشاوره و رزرو وقت

مشاوره های حضوری موسسه رایگان است؛ در صورت عدم امکان حضور شما به صورت تلفنی، یا تماس آنلاین همچنین اعزام مشاور به محل منتخب شما در خدمت شما عزیزان هستیم.

عقد قرارداد

پس از انجام بررسی‌ها و تایید از سوی کارشناسان موسسه می‌توانید قرارداد خود را به صورت آنلاین، تکمیل و جهت امضا و ثبت برای ما ارسال نمایید.

در صورت رد درخواست ویزا و یا انصراف از تحصیل به هر دلیلی از کشور های انگلیسی زبان، میتوانید پروسه دریافت شهریه از مراکز آموزشی را به ما بسپارید.

نگارش رزومه و انگیزه نامه تحصیلی توسط افرادی با تجربه در زمینه کار با دانشگاه ها و سفارت های کشورهای انگلیسی زبان انجام می‌پذیرد.

موسسه با بهره گیری از کارشناسان خبره و با هزاران پرونده موفق فرم های ویزای شما را بررسی و رهنمودهای لازم را جهت تکمیل فرم به شما عزیزان ارائه می‌نماید.

آمادگی مصاحبه سفارت

دانش کسری با سالها تجربه در حوزه اخذ ویزای دانشجویی شما را جهت مصاحبه حضوری با افسر ویزا با ارسال نمونه سوالات و پاسخ های به روز آماده خواهد کرد.

خدمات ویژه انگلیس

موسسه با داشتن امکانات دفتری در این کشور آمادگی دارد خدماتی نظیر تمدید ویزا، اخذ مجوز و افتتاح حساب بانکی و سایر خدمات مورد نیاز را ارائه نماید.

پیگیری پذیرش تحصیلی

اگر برای پذیرش اقدام کرده اید و در گرفتن جواب دچار مشکل شده اید، موسسه دانش کسری می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن پذیرش شما را اخذ نماید.

رزرو خوابگاه دانشجویی

چنانچه در حال حاضر پذیرش تحصیلی دارید و می بایستی به کشور مقصد سفر کنید، موسسه دانش کسری آمادگی دارد در رزرو یا اجاره مسکن همراه شما باشد.

پرداخت فوری شهریه

اگر برای پرداخت شهریه و انتقال وجه دچار مشکل شده اید، موسسه می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن فرایند دریافت، انتقال و پرداخت شهریه شما را انجام دهد.